Poznaj nas

Słuchaczy

Gdzie nas szukać? ul. Świętokrzyska 18 lok. 326,

Nasza misja

Uczymy z pasją i zaangażowaniem. Stwarzamy każdemu możliwość zdobycia wykształcenia oraz kwalifikacji zawodowych.

Szkoły Profesja Edukacja dają możliwość zdobycia nowego, ciekawego zawodu – zarówno tym, którzy dopiero wkraczają w dorosłość, jak i osobom, które chcą podnosić swoje kwalifikacje, albo zmienić zawód. Każdy czas jest dobry na zmiany, rozwój, zmiany zawodu.

Jesteśmy przekonani, że nasze szkoły tworzą ogromny potencjał, który spowoduje, że osoby chcące realizować się w pracy zawodowej, właśnie tutaj zostaną do tego doskonale przygotowane!

Kształcimy setki uczniów rocznie

Stwarzamy każdemu możliwość zdobycia wykształcenia oraz kwalifikacji zawodowych. Wybierz swój kierunek kształcenia i postaw na rozwój zawodowy i osobisty z Profesja Edukacja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.